Technolog provozní - obrábění

Semily, Jilemnice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Zvláštní prémie
    - Jiné výhody (Příspěvek na závodní stravování Věrnostní příspěvek Vlastní rekreační zařízení)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Práce s PC - autocad
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách
- znalost technologie obrábění, kreslení výkresů a programování NC strojů (soustružnická
frézovací centra) s využitím CAD a CAM systémů (Autocad, Alphacam)
- znalost práce na PC - MS Office, AutoCad, Unigraphix NX
- znalost AJ, mírně pokročilá
- ŘP sk. B
- řídící a organizační schopnosti
- zodpovědnost, spolehlivost, rozhodovací schopnost, samostatnost, flexibilita
- důslednost, komunikativnost a umění jednat s lidmi, týmové chování
- schopnost realizace změn ve výrobních procesech

NÁPLŇ PRÁCE
- zpracování technologické dokumentace pro výrobu obráběných dílů
- tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby
- tvorba programů na NC soustružnická a frézovací centra
- optimalizace výrobních procesů (především obrábění - výběr a zkoušky nových nástrojů)
- změnová řízení, udržování technologické databáze
- určuje normy spotřeby času a jejich aktualizaci, dohled nad jejich dodržováním
- sleduje trendy ve vývoji nových technologií, strojů a zařízení
- tvorba výrobních a logistických toků
- spolupracuje na zavádění principů štíhlé výroby
- spolupracuje při přípravě a provádění FMEA
- spolupracuje při všech auditech včetně certifikačního
- úzká spolupráce s interní výrobou
- spolupráce při kontrole

NABÍZÍME
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Věrnostní příspěvek
Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz
Příspěvek na dětské rekreace
Příspěvek na sport, kulturu, vzdělávání až 24 000,- Kč ročně

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: BRANO a.s.
Lokalita: Jilemnice
Pracovní pozice: Technolog provozní - obrábění
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jilemnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog provozní - obrábění ve městě Jilemnice? Pošlete svůj životopis firmě BRANO a.s. ještě dnes.