Technolog

Kosova Hora

Do našeho kolektivu hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici Technolog.

Náplň práce:

- monitoring technologických řešení na trhu v oblasti kovovýroby

- zpracování návrhů výrobních procesů, provádění rozborů technologie, návrhy nových progresivních technologických řešení, zařízení, nových druhů nářadí, nástrojů a výrobních postupů

- zpracování kalkulace výrobních časů všech operací, hrubé spotřeby materiálů, spolupráce na cenových nabídkách koncovému zákazníkovi

- zodpovědnost za specifikaci interních požadavků vůči dodavatelům technologie

- sjednávání kooperací, vyhodnocování nabídek a návrhy nejlepších řešení

- zodpovědnost za tvorbu technologických postupů v informačních systémech, jejich věcnou a formální správnost

- spolupráce při zavádění nových technologických zařízení do provozu, vyhodnocování dosažených výsledků a návrhů opatření k trvalému zlepšování

- spolupráce s pracovníky technické kontroly, při zpracování kontrolních postupů, zjišťování příčin vzniku nesouladů ve výrobě

- návrhy opatření ke zvýšení kvality výrobků a zvýšení produktivity práce

- kontrola správnosti technologických postupů, plnění skutečně odpracovaného času s normovaným, navrhy opatření nebo změny vedoucí k trvalému zlepšování v oblasti produktivity

- plnění úkolů z porad a další pokyny nadřízeného

- člen průřezového týmu v oblasti managementu projektů

Požadavky, znalosti a dovednosti:

- min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, nejlépe technického směru

- alespoň 2 roky na obdobné pozici, ale lze i bez praxe v případě technického vzdělání

- orientace ve výkresové dokumentaci

- počítačová způsobilost, numerická způsobilost, způsobilost řízení vozidla sk. B

- znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení (dle praxe)

- možnost podílet se zásadním způsobem na rozvoji firmy

- pružnou pracovní dobu

- příspěvek na stravování

- možnost ubytování se ve firemním rekreačním středisku

- služební automobil, telefon a notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: ELKO Metal Parts, výrobní družstvo
Lokalita: Kosova Hora
Pracovní pozice: Technolog
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-45000 Kč
Nabídka přidána: 3. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kosova Hora - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog ve městě Kosova Hora? Pošlete svůj životopis firmě ELKO Metal Parts, výrobní družstvo ještě dnes.