Technik/vývojář obalových řešení

Středočeský, Radonice

Úspěšná technická společnost podnikající v oblasti obalových materiálů, aktuálně hledá novou posilu do svého malého obchodního týmu. Hledáme hvězdu v konstrukci obalových materiálů. Náš klient je jednička ve vývoji, konstrukci i testování obalových materiálů.

Místo výkonu práce: Praha – východ, Radonice

POPIS POZICE:
  • Vývoj obalových řešení aobalů
  • Testování vzorků ahledání optimálního řešení
  • Kalkulace cen vyvinutých obalových řešení vjednotném kalkulačním systému
  • Práce vCAD programu Rhino
  • Příprava výkresové dokumentace apodkladů pro objednávání výsekových nástrojů
  • Komunikace sobchodníkem nebo zákaznickým servisem ohledně zadání, průběhu nebo celkového řešení projektu
  • Komunikace soddělením výroby ohledně vzorků, nástrojů arealizace projektů
  • Spolupráce při vzorování – kontakt svýrobou

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Znalost CAD prostředí
  • Zkušenosti na obdobné pozici (designér, vývojář, konstruktér) výhodou
  • Znalost AJ - minimálně B1
  • Ochota a schopnost naučit se jednotlivé typy materiálů a zvládnout základním způsobem dostupnou technologii zpracování
  • Chuť a schopnost vymýšlet funkční řešení a dotahovat je do konce

NABÍZÍME:
  • 100 Kč stravenky (plně hrazené)
  • Dotace na Multisport kartu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příležitostný Home Office
  • Hrazený kurz angličtiny v rámci pracovní doby

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Radonice
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Technik/vývojář obalových řešení
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Radonice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik/vývojář obalových řešení ve městě Radonice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Radonice - Výroba a vývoj