Technik servisní podpory - strojař

Turnov

Jako ⤨ Technik servisní podpory ⤨ budete kontaktní osobou pro zákazníky po dokončení projektu (instalace unikátních strojů a zařízení do výroby). Pozice je jednosměnná, kancelářská a většina diagnostik probíhá na dálku. Součástí agendy bude nejen řešení ad hoc oprav, ale i zajištění garančních prohlídek, ať už vysláním kolegy z příslušného oddělení nebo občasným výjezdem přímo k zákazníkovi (cca 6x do roka).

Připravené úkoly ⥹:

  • Komunikace se zákazníky: Udržujte aktivní komunikaci se zákazníky, kteří nově spustili výrobu na našich strojích, zda linky běží, jak mají.
  • Pravidelný servis: Zajistěte pravidelné prohlídky a servis našich strojů, aby fungovaly v optimálním režimu.
  • Diagnostika chyb na dálku: Analyzujte a diagnostikujte technické problémy našich zařízení na dálku, navrhněte postup opravy a popř. předejte relevantním kolegům.
  • Zaškolení zákazníků: Při předávání projektu poskytněte zaškolení a instruktáže našim zákazníkům ohledně správného používání a údržby.
  • Konzultace k dalším potřebám: Poskytujte odborné poradenství našim zákazníkům ohledně možných nadstaveb, vylepšení a dalších produktů z portfolia (jen pokud si o to zákazník sám požádá).
  • Osvojení interních systémů: Pracujte s technologickými prostředky, které umožňují spravovat garanční termíny, poprodejní servisy, objednávky náhradních dílů atp.
  • Výjezd k zákazníkovi: Pokud je třeba, zajeďte k zákazníkovi osobně (cca 6x do roka).
  • Jedna směna a možnost kariérního postupu k projektovému managementu apod.

Ideální uchazeč/ka ⇲:

  • Technické vzdělání SŠ nebo VŠ (technický background je třeba)
  • Komunikativní angličtina (bez té se zákazníky nedomluvíte)
  • Ideálně předchozí zkušenosti ze servisu strojů, výrobních linek nebo zařízení
  • Schopnost a ochotu proniknout do unikátního oboru a složitosti strojů (zaškolení máme propracované)
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu občas vyjet k zákazníkovi

Odměny k této pozici $:

  • Hrubá nástupní měsíční mzda 35 - 45 000 Kč (dle relevantních zkušeností)
  • Flexibilní pracovní doba (jedna směna)
  • Středně velká společnost s fajn přístupem
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravné
  • Pestrá pracovní náplň a s možností růstu

Pokud máte zájem připojit se k týmu profíků ve svém oboru, pošlete svůj životopis. Na vaši odpověď se těší Jitka Provazníková.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
Lokalita: Turnov
Pracovní pozice: Technik servisní podpory - strojař
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
AJ
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik servisní podpory - strojař ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě Wallace Myers Czech Republic s.r.o. ještě dnes.