Technik logistiky

Pustiměř

Bavilo by Tě organizovat přepravy našich strojů, nakládky a vykládky? Máš blízko ke stavební technice a menším stavebním strojům? Rád komunikuješ s lidmi? Už více než 30 roků působíme na trhu se stavební technikou. Prodáváme stroje, náhradní díly, servisujeme, půjčujeme…..

Teď nám můžeš pomoct i Ty.

Pro pobočku naší společnosti NorWit v Pustiměři u Vyškova, hledáme kolegu na pozici

Náplň práce:

  • samostatná práce při organizaci přeprav našich strojů, nakládky a vykládky
  • příjem, výdej a balení náhradních dílů a ostatních zásilek
  • administrativní práce spojená s pohyby jednotlivých skladů. Příjemky, výdejky, převodky.
  • spolupráce s ostatními kolegy na pobočce i externími kolegy
  • spoluodpovědnost za sklady strojů, spotřebního materiálu a dílů

Požadujeme:

  • alespoň vyučení v technickém, nebo příbuzném oboru
  • zkušenosti se stavební nebo podobnou technikou výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • osvědčení pro řízení VZV je výhodou, ne však podmínkou
  • týmový duch, chuť učit se novým věcem
  • spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • schopnost komunikace se zákazníky a dodavateli
  • efektivní a samostatná práce na svěřeném oddělení

Nabízíme:

  • zaměstnání ve finančně zdravé, inovativní, rodinné firmě
  • zaškolení pro danou pozici u zkušených kolegů na jiných pobočkách společnosti v ČR
  • nadstandartní stálý příjem
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • výrazná zaměstnanecká sleva na zapůjčení strojů z naší půjčovny
  • odborná školení a profesní růst
  • práce v malém přátelském kolektivu, zavedené rodinné firmy
  • kvalitní pracovní oděv, obuv a ochranné prostředky
  • pracovní doba pondělí - pátek, 6:30 – 15:00
  • samostatnou, zajímavou a rozmanitou práci
  • pracoviště Pustiměř u Vyškova
  • nástup ihned, nebo dle dohody

Detaily o pracovním místě:
Firma: NorWit,s.r.o.
Lokalita: Pustiměř
Pracovní pozice: Technik logistiky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pustiměř - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik logistiky ve městě Pustiměř? Pošlete svůj životopis firmě NorWit,s.r.o. ještě dnes.