Technický ředitel - služební automobil

Hradec Králové

Informace

Pro menší výrobní závod hledáme nového Technického manažera! Vaším hlavním úkolem na této pozici bude řízení údržby, investic a zlepšování procesů.

Ideální uchazeč má technické vzdělání, znalosti v elektro oboru (vyhláška 50) a praxi ve výrobní sféře na obdobné pozici. Je inovátorem, zajímá se o nové technologie, vidí věci v souvislostech a nezalekne se ani komunikace s kolegy ze zahraničí.

Náplň práce:

• vedení týmu údržby (3 kolegové)

• plánování investic (servis, nové technologie, inovace atd.)

• organizace a vyhodnocení výběrových řízení na dodavatele technologií

• spolupráci na vývoji nových produktů z pohledu technického oddělení

• zodpovědnost za stav technického vybavení

• optimalizace procesů a Lean management
Co od vás očekáváme
• VŠ vzdělání technického směru (příp. SŠ s praxí)

• zkušenosti s obdobnou pozicí ve výrobní sféře

• vyhláška 50 (dnešní NV 194), par. 6

• praxe ve vedení týmu

• AJ na komunikativní úrovni

• dobré plánovací a organizační schopnosti

• komunikační a vyjednávací schopnosti

Co vám nabízíme
• stabilní práci v dobré atmosféře

• služební automobil i k soukromým účelům

• roční odměny

• 25 dnů dovolené

• dotované stravování

• příspěvek na penzijko

• mezinárodní spolupráci a možnost dalšího rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Detaily o pracovním místě:
Firma: Manpower
Lokalita: Hradec Králové
Odvětví práce: Výroba a průmysl
Pracovní pozice: Technický ředitel - služební automobil
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 70 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický ředitel - služební automobil ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Manpower ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Výroba a průmysl