Systémový specialista (od 48 000 Kč)

Frýdek-Místek

O nás

Hledáme šikovného Systémového specialistu do výrobní společnosti!

Chcete být součástí dynamického týmu ve výrobní firmě, která se nebojí výzev? Hledáme vášnivého technologického nadšence, který si troufne převzít vedení a správu našeho podnikového informačního systému napříč celou firmou. Pokud máte zkušenosti s řízením a údržbou softwaru a jste připraveni vyřešit i ty nejnáročnější provozní situace, jste ten, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Řízení a správa podnikového IS v celé společnosti
  • Konzultace s uživateli a dodavateli při řešení nestandardních situací
  • Zajištění údržby databází pro běh aplikací
  • Vytváření pracovních metodik pro uživatele a spolupráce s jednotlivými útvary při řešení problémů týkajících se IS
  • Podílení se na koncepci podnikového IS ve vazbě na plán rozvoje firmy

Co od Vás očekáváme:

  • Silné znalosti MS SQL
  • Schopnost analyzovat data a prezentovat je
  • Zkušenosti s výrobními procesy a projekty výhodou
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti IT
  • Komunikativní znalost angličtiny na úrovni B1-B2

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Rozmanitou a stabilní práci ve strojírenské společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus (možnost čerpání na rekreaci, na wellness, na sportovní aktivity, vzdělávání, pro platbu v lékárnách)
  • Příspěvek na dopravu, stravování a penzijní připojištění či životní pojištění
  • Roční odměnu dle hospodářského výsledku společnosti
  • A mnoho dalšího!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: TresJob s.r.o.
Lokalita: Frýdek-Místek
Pracovní pozice: Systémový specialista (od 48 000 Kč)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 48.000 – 60.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Systémový specialista (od 48 000 Kč) ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě TresJob s.r.o. ještě dnes.