Svářecí technolog

Ústecký kraj

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Podbořanech hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářecího technologa.
  • Dohled nad svařovacím procesem ve výrobě
  • Oprava poruch svařovacího zařízení
  • Řešení jakýchkoliv odchylek svařovacího procesu a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření
  • Analýza vad svařovacího zařízení
  • Tvorba návrhů na preventivní údržbu a řízení jejich realizace
  • Podpora tvorby plánu preventivní údržby
  • Spolupráce s dalšími odděleními jako výroba, kvalita...
  • Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • angličtina - komunikativní znalost, němčina - výhodou
  • min. 3 -5 let v oblasti technologie svařování
  • svářečské oprávnění MIG / MAG
  • programování robotů výhodou
  • znalost normy ČSN EN ISO 3834 a standartních požadavků na kvalitu dle ČSN EN
  • čtení technických výkresů
  • organizační schopnosti, inovativní přístup
  • řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu
  • Pružná pracovní doba
  • Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus
  • Bohatý bonusový a benefitní systém
  • Příspěvek na dopravu
  • Variabilní složka mzdy
  • Vánoční bonus, odměna za pracovní výročí
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Ústecký kraj
    Pracovní pozice: Svářecí technolog
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 9. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářecí technolog ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.