Svářeč vnitřních a venkovních vodovodů

Chomutov

Stavební společnost s více než 20letou tradicí přijme do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici svářeče vodovodů.

Pracovní náplň: sváření polymerů a plastů v souladu s technickou dokumentací, výběr vhodných metod sváření a pracovních postupů, kompletní proces svařování od přípravy až po začištění.

Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání technického směru, svářečský průkaz (není podmínkou), zkušenost se svářením, orientaci v technické dokumentaci, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost.

Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, zajištění svářečského průkazu v případě potřeby, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.

Místo výkonu práce: Beethovenova 5547, 430 01 Chomutov + stavby dle sjednaných zakázek.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu svůj životopis zašlete na adresu: *************@***********.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s.
Lokalita: Chomutov
Pracovní pozice: Svářeč vnitřních a venkovních vodovodů
Směnnost práce Plný úvazek, Dohoda o proveden
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-37000 Kč
Nabídka přidána: 7. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč vnitřních a venkovních vodovodů ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. ještě dnes.