Strojní konstruktér

Slavkov u Brna

Saab Czech s. r. o. se ve Slavkově u Brna zabývá vývojem a výrobou virtuálních simulátorů v oblasti obranných technologií.  Ve Slavkově pracujeme spolu s kolegy ze švédské Huskvarny na vývoji komplexních výcvikových řešení v oboru simulátorů střelných zbraní, protitankových střel a dalších typů simulátorů, a to jak v oblasti hardwaru, tak i softwaru. Jsme dceřinou společností švédského koncernu Saab AB, divize Training and Simulation.

Hledáme posilu do našeho vývojářského týmu na pozici Strojní konstruktér.  Rádi bychom parťáka s kreativním myšlením, který se nebojí nových výzev a je připraven na sobě neustále pracovat.

Co budete dělat?

  • navrhovat repliky přístrojů a zbraní, podpůrné sestavy, díly a přípravky
  • provádět pevnostní analýzy, základní pevnostní výpočty a zprávy
  • konstruovat s ohledem na technologické možnosti výroby a montáže
  • hledat alternativní technologie, montážní a výrobní procesy
  • podílet se na tvorbě montážních a výrobních postupů
  • podílet se na odhadech nákladů a hrubého návrhu řešení ve fázi nabídky
  • pracovat s PDM
  • poskytovat součinnost při tvorbě projektové dokumentace
  • vytvářet předpisy a plány funkčních zkoušek
  • vytvářet testovací přípravky
  • realizovat testy v Saab zkušebnách, spolupracovat na zkouškách v externích laboratořích

Co byste měl/a mít, znát a umět?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření nebo praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s návrhem v SolidWorks
  • týmového ducha
  • pečlivost a spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • komunikativní znalost AJ slovem a písmem
  • vůli učit se novým věcem a technologiím

Co může být vaší výhodou?

  • alespoň 3 roky praxe v oboru (třeba i při studiu)
  • znalost práce v informačním systému (používáme IFS)
  • znalost procesu ILS, zejména návrh a správa náhradních cílů
  • kreativní myšlení
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • zkušenosti s vývojem produktu a jeho zaváděním do sériové výroby
  • zkušenosti z oblasti přípravy technologie výroby a postupů

Co vám na oplátku nabízíme my?

  • čeká vás pestrá škála úkolů, zajímavá práce a prostor pro seberealizaci
  • nastoupit můžete klidně hned
  • dostanete mzdu odpovídající vašim zkušenostem a nasazení, pravidelné navýšení a pevný výplatní termín
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • občasné pracovní cesty do švédské centrály i k našim zákazníkům zejména po Evropě

Těšit se můžete i na další benefity, jako např. týden dovolené navíc, sick days, Multisport kartu, kurzy angličtiny a švédštiny, benefitní Pluxee kartu, příspěvky na penzijní a životní pojištění,dotované obědy přímo ve firmě, výbornou kávu a drobné občerstvení ve firmě zdarma, dárky k narozeninám i Vánocům, firemní akce, ale třeba i prostor zahrát si stolní fotbálek nebo možnost získat za výhodných podmínek zbrojní průkaz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Children-friendly office
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Saab Czech s.r.o.
Lokalita: Slavkov u Brna
Pracovní pozice: Strojní konstruktér
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Slavkov u Brna - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojní konstruktér ve městě Slavkov u Brna? Pošlete svůj životopis firmě Saab Czech s.r.o. ještě dnes.