Strojní konstruktér - absolventi vítání

Karlovarský, Nezařazeno

Pro našeho klienta, celosvětově působící výrobní společnost - non automotive, nyní obsazujeme pozici Strojního konstruktéra.

Pokud chcete nastartovat svoji kariéru po škole anebo potřebujete změnu, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE:
  • návrh konstrukce balicích strojů dle požadavků zákazníka
  • vytváření výkresové dokumentace
  • návrh inovací a zdokonalování konstrukci stávajících strojů
  • spolupráce s montáží ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA:
  • VŠ, VOŠ, případně i SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • uvítáme zkušené konstruktéry s praxí, ale i čerstvé absolventy
  • pasivní znalost AJ - psaný text
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:
  • motivačí finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 13. plat
  • příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • podporu a zaškolení od služebně starších kolegů
  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Nezařazeno
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Strojní konstruktér - absolventi vítání
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojní konstruktér - absolventi vítání ve městě Nezařazeno? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nezařazeno - Výroba a vývoj