STRÁŽNÝ - OSTRAVA - PÁR SMĚN V MĚSÍCI - vhodné pro OZP

Ostrava

Informace
Pro pracoviště v Ostravě - Hrabové, hledáme vhodné uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník/Strážný na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK! (cca 5 směn v měsíci)

! Vhodné také pro osoby s invalidním důchodem !

Náplň práce:

- Kontrola osob a vozidel

- Obsluha EPS

- Obchůzková činnost

Směny: PO - NE 5.00 - 17.00 a 17.00 - 5.00
Co od vás očekáváme
- Čistý výpis z rejstříku trestů

- Flexibilita

- Uživatelská znalost PC

- VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný", zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS
Co vám nabízíme
- Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

- Nástup možný IHNED

- Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci

- Plně hrazená uniforma

- Příspěvek na reprezentaci

- Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem

- VIP sleva na produkty Datart

- Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

- Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔

Detaily o pracovním místě:
Firma: G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: STRÁŽNÝ - OSTRAVA - PÁR SMĚN V MĚSÍCI - vhodné pro OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    54 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STRÁŽNÝ - OSTRAVA - PÁR SMĚN V MĚSÍCI - vhodné pro OZP ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě G4S Secure Solutions (CZ), a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Manuální

Hledáte brigády v Ostrava? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.