Stavební truhlář

Ústí nad Labem

O nás

Jsme česká firma, která se orientuje na zakázkovou výrobu dřevěných oken, dveří a nábytku (lamino). Našimi zákazníky jsou jak privátní, tak i korporátní klienti.

Náplň práce:

Práce na NC stroji, strojní i manuální truhlářské práce při výrobě dřevěných oken, dveří, repasů.

Co od Vás očekáváme:

  • Zručnost
  • Šikovnost.
  • Chuť se vzdělávat v oboru.
  • Vzájemnou spolupráci
  • Organizační a komunikační schopnosti nejsou k zahození.
  • Znalost ve výrobě dřevěných oken, dveří, nábytku (lamino) a práce na NC stroji vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Bonus v podobě stravenek.
  • Dostupnost městskou hromadnou dopravou.
  • Možnost parkování v areálu.
  • V blízkosti je pohostinství, kde je možné si objednat jídlo.
  • Po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou (garantováno) a mzdu až 40000 Kč.
  • Součástí práce jsou samozřejmě výjezdy na stavby nebo k privátním klientům.

Pokud nemáte životopis nevadí, zavolejte ( zobrazit tel. číslo) a na dalším se domluvíme.

Benefity

  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: CADRE s.r.o.
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Stavební truhlář
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební truhlář ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě CADRE s.r.o. ještě dnes.