Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra.

Sedlčany

Místo výkonu práce:Střední Čechy – Sedlčany, Příbram, Benešov, PrahaPozice:Stavební mistr
Benefity
Mobilní telefon, Notebook, Tablet,Možnost ubytování
Kontakt
Ondřej Pína – jednatel
Telefon: + 654
Náplň práce:
Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum.Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb. Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace. Vedení podřízených pracovníků.Samostatná koordinace subdodavatelských firem
Zajištění prací v souladu s harmonogramem stavby, operativní řešení vzniklých problémů. Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací.Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím – reporty, porady
Vedení stavebního deníku. Vedení agendy stavby (BOZP, PO)
Potřebné doklady
Řidičský průkaz „B
Měsíční mzda:30.000 – 40.000 Kč
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme:SŠ/VŠ stavební. Praxe na obdobné pozici 5 let. Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách.Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek. Loajalitu, důkladnost, chuť se učit. Znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost. Autorizace v oboru pozemní stavitelství výhodou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gefira stavby s.r.o.
Lokalita: Sedlčany
Pracovní pozice: Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Sedlčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra. ve městě Sedlčany? Pošlete svůj životopis firmě Gefira stavby s.r.o. ještě dnes.