Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb

Pardubice

Informace
U koho budete pracovat? Říká se o nás, že fungujeme jako vodní živel. Svou práci děláme efektivně a kvalitně. Stejně zodpovědně se chováme ke svým zaměstnancům. Spokojeni budete nejen s prací, ale také s lidmi okolo vás. Co řekneme, to platí, přes to voda neteče. KVIS = kanalizace, voda, inženýrské stavby. Stavíme, opravujeme, rekonstruujeme inženýrské sítě. Pojďte k nám, buďte náš nový STAVITEL a roky s námi utečou jako voda!

Jaká bude náplň tvé práce?

- Jste hlavním koordinátorem stavby, kde největší roli máte v řízení stavebních činností včetně vedení lidí.

- Do toho spadá i kompletní kontrolní činnost. Hlídáte včasné doručení a spotřebu materiálu na stavbu, jeho dopravu a kvalitu odváděné práce.

- Vaše práce zahrnuje komunikaci s dodavateli i občasný dohled na správnost jimi prováděných aktivit.

- Velmi dobře víte, že striktní dodržování zásad bezpečnosti práce a pořádku na pracovišti je naprostá nutnost. Vyžadovat zodpovědný přístup pracovníků stavby je ve vaší režii.
Co od vás očekáváme
SŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe vodohospodářské nebo pozemní stavby), případně vítáme školu strojírenského oboru.

Zkušenosti z vedení staveb jsou výhodou.

Časově flexibilní, a ochotný cestovat v autě - strávíte zhruba polovinu času mimo kancelář.

Pracujete s lidmi, proto vítáme opravdu dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost.
Co vám nabízíme
- Kromě služebního auta máte k dispozici mobilní telefon a notebook

- 5 týdnů dovolené a k tomu ještě další dny volna v období vánočních svátků.

- Kariérní růst - věnujeme se talentům a posouváme jejich odbornost.

- Pro vyvážení pracovního a osobního života máme flexibilní pracovní dobu. Někdy je zkrátka potřeba věci dotáhnout do konce a věnovat jim více úsilí a času. Jindy odcházíme z práce dříve.

- Přispějeme na sport a volnočasové aktivity, sami se účastníme sportovních událostí v tomto duchu.

- Zajistíme smysluplná školení a vzdělávání z oboru.

- Jsme správná parta, vytváříme zážitky i mimo kancelář, jezdíme na společné akce, konference,..

- S kolegy máme neformální a otevřenou komunikaci, nováčkům dáváme časté zpětné vazby a nasloucháme.

- Nabízíme i výhody v oblasti finančních produktů, např. příspěvek na penzijní připojištění.

…a mnoho dalšího. Vše s vámi rádi probereme při setkání.

Detaily o pracovním místě:
Firma: KVIS Pardubice a.s.
Lokalita: Pardubice
Odvětví práce: Stavebnictví a reality
Pracovní pozice: Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavbyvedoucí vodohospodářských staveb ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě KVIS Pardubice a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Stavebnictví a reality