STAVBYVEDOUCÍ PRO DOPRAVNÍ STAVBY + AUTO (55-75.000 KČ)

Královéhradecký kraj

Máte vzdělání v oboru stavebnictví a prokazatelné zkušenosti jako stavbyvedoucí pro dopravní stavby? Chcete pracovat pro stabilní stavební společnost s mezinárodním působením? Tak mi zašlete Váš životopis a pracujte na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Odpovědnost za realizaci dopravních staveb a rekonstrukcí
  • Vedení stavebního týmu a subdodavatelů
  • Zajištění plynulého chodu stavby
  • Zodpovědnost za dodržení termínů a rozpočtu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Kontrola technického řešení
  • Administrativa spojená se stavbou

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ - stavebního zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici pro dopravní stavby
  • Zkušenosti s vedením staveb
  • Autorizační osvědčení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, přirozená autorita

CO NABÍZÍME?

  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Notebook a mobilní telefon
  • Dovolená navíc
  • Jazykové kurzy a školení
  • Bonusy
  • Příspěvek na stravné
  • Multisport karta
  • Přátelské prostředí
  • Mezinárodní projekt
  • Nástup IHNED
  • Lokalita: Trutnov

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Odvětví práce: Výroba/Stavebnictví
Pracovní pozice: STAVBYVEDOUCÍ PRO DOPRAVNÍ STAVBY + AUTO (55-75.000 KČ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč - 75 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Královéhradecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STAVBYVEDOUCÍ PRO DOPRAVNÍ STAVBY + AUTO (55-75.000 KČ) ve městě Královéhradecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Královéhradecký kraj - Výroba/Stavebnictví