Staň se kontrolorem kvality ve Velkém Meziříčí - až 37.000,- Kč

Velké Meziříčí

100% REWORK je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl s provozy po celé ČR. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Kontrolor/ka kvality ve Velkém Meziříčí.

Náplň práce:

  • Práce spočívá v kontrole kabelů a drobných opravách (tloušťka izolace a průchodnost napětí).
  • Vašim úkolem bude zkontrolovat kabel pod profil projektorem či měřením, zda je kabel správně vyroben.
  • Sepsání záznamu o kontrole.
  • Komunikace přes Outlook (nutná tedy základní znalost práce s počítačem).
  • 12-hodinnové směny, krátký/dlouhý týden.

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Komunikativnost
  • Min. SŠ vzdělání
  • PC gramotnost
  • Dochvilnost
  • Dobrý zrak - brýle nejsou překážkou
  • Fyzickou zdatnost
  • Výhodou ŘP na VZV (ne podmínka)

Nabízíme:

  • Férové pracovní prostředí.
  • Každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie (300,- Kč/měsíčně).
  • Stravenkový paušál v hodnotě 99,- Kč za každý odpracovaný den do mzdy (+/- 2.000,- Kč/měsíčně).
  • 2 dny zdravotního volna k dovolené navíc.
  • Odměna za doporučení - Máte kamaráda, švagrovou či tetu, kteří hledají práci? Doporuč nám je. Čeká tě za to odměna ve výši 5.000,- Kč.
  • Zvýhodněné volání a internet nejen pro tebe, ale i pro tvou rodinu.
  • VIP členství Datart.
  • Sleva na nákup vozidel Škoda.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days
  • Cafeterie

Detaily o pracovním místě:
Firma: 100 % REWORK s.r.o.
Lokalita: Velké Meziříčí
Pracovní pozice: Staň se kontrolorem kvality ve Velkém Meziříčí - až 37.000,- Kč
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32000-37000 Kč
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    52 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Staň se kontrolorem kvality ve Velkém Meziříčí - až 37.000,- Kč ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě 100 % REWORK s.r.o. ještě dnes.