Specialista veřejných zakázek

Ústí nad Labem

O nás

Do našeho týmu v Ústí nad Labem hledáme kolegu/kolegyni na pozici specialisty veřejných zakázek.

Náplň práce:

  • Komplexní přípravu výběrových řízení: výběr vhodného typu zadávacího řízení, vypracování a tvorbu zadávací dokumentac, analýzu trh, proces tvorby zadávání zakáze, sběr dat, nastavení kritérií a podmínek, sumarizaci a zhodnocen výstupů výběrového řízení
  • Kontrolu v souladu správními předpisy (zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání VZ, pravidla pro zadávání VZ zřizovatele)
  • Komunikaci s dodavateli, poskytování informací potenciálním dodavatelům, vyřizování námitek, zodpovídání dotazů
  • Spolupráci s odbornými útvary organizace, komunikaci se zřizovatelem, mj. plnění úkolů v souvislosti s výkaznictvím vůči zřizovateli, kontrolním orgánům, projednání záměru a další kroky související s procesem zadávání zakázek
  • Vedení, kontrola a editace VZ, podílení se na archivaci VZ

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti veřejných financí, veřejné správy
  • Min SŠ vzdělání
  • Právní povědomí o aspektech VZ, kontrolu v souladu správními předpisy podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání VZ
  • Znalost MS Office
  • Komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • HPP, zařazení do 10. platové třídy, osobní ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Home office
  • Přátelský kolektiv s pozitivním přístupem
  • Vzdělávání, účast na zajímavých projektech
  • Telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Elektronická stravenka
  • Příspěvky na produkty spoření na stáří nebo životní pojištění
  • Příspěvky z fondu FKSP
  • Bezkontaktní čipová karta DÚK, tj. roční krajská síťová jízdenka

Firma: Energetické centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Specialista veřejných zakázek
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista veřejných zakázek ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě Energetické centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace ještě dnes.