Specialista průmyslové automatizace / programátor PLC

Střítež, okres Třebíč, Střítež

O nás

Pomáháme firmám s automatizací jejich výroby. Dodáváme jednoúčelová strojní zařízení různých stupňů složitosti dle požadavků našich zákazníků. Naše umění je v detailu. Hledáme nové kolegy do našeho týmu elektro-projekce a programování PLC pro oblast průmyslové automatizace.

Rosteme a pomáháme růst i našim zaměstnancům.

Náplň práce:

Jsi čerstvý absolvent a hledáš práci?

Bydlíš v okolí Třebíče nebo se sem právě stěhuješ?

Hledáš fajn práci a dobrý kolektiv?

Tak neváhej a dej nám o sobě vědět.Rádi Tě provedeme ve výrobě i kancelářích a ukážeme, co a jak děláme.POZOR!!! Hledáme techniky srdcaře, kteří se chtějí dále učit a rozvíjet ve svém oboru. Postupně tě zaškolíme do všech procesů, k dispozici budeš mít know-how stávajících kolegů a příjemné pracovní prostředí.

programování PLC (Siemens, Mitsubishi, Beckhoff),

programování robotiky (KUKA, ABB),

v případě zájmu také možnost projektování elektrické části strojů a zařízení,

integrace moderních technologií (manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, popisovací či měřící systémy, vizualizace..),

zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám,

poskytování technické podpory zákazníkům

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ / VŠ oborů elektro,
  • technická angličtina,
  • zájem o průmyslovou automatizaci, PLC, robotiku,
  • komunikativnost, týmovost,
  • ochota dále se učit a vzdělávat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • různorodou práci, kde budeš vidět výsledky,
  • podporu stávajících kolegů,
  • postupné zaškolení na pozici,
  • práci v jednosměnném provozu,
  • možnost čerpání z balíčku firemních benefitů,
  • za dobře odvedenou práci tě čeká výborné platové ohodnocení,
  • pokud rád cestuješ, můžeš se za hranice podívat i díky našim pracovním projektům.

Benefity pro tebe:

  • 25 dní dovolené, 3 dny Sick days,
  • příspěvek na stravování, podpora výuky jazyků,
  • výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu,
  • možnost zhodnocení financí nákupem firemních akcií.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: NUVIA a.s.
Lokalita: Střítež
Pracovní pozice: Specialista průmyslové automatizace / programátor PLC
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Střítež - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista průmyslové automatizace / programátor PLC ve městě Střítež? Pošlete svůj životopis firmě NUVIA a.s. ještě dnes.