Specialista Projektového nákupu

Pardubický, Pardubice

Baví Vás nákup a komunikace? Jste otevřeni výzvám a posunu ve své kariéře? Angličtina pro vás není problém? V komunikaci s dodavateli se cítíte jako ryba ve vodě?
Máte vedení v krvi a chcete se rozvíjet? Zašlete mi svůj životopis. Právě hledám zkušeného NÁKUPČÍHO pro nové projekty.

POPIS POZICE:
  • Práce nanových projektech pro nákupní oddělení
  • Pravidelné porady, kde si zjistíte nebo předáte informace
  • Budete vytvářet nákupní plán adodržovat akontrolovat ho apreventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů
  • Dávat zpětnou vazbu dovýroby
  • Budete vést aaktualizovat příslušnou dokumentaci (různé kalkulace nákladů)
  • Spolupráce srůznými odd. napříč firmou (Vývojové odd., Strategický nákup, Projektový manažeři, výroba)
  • Budete denně využívat AJ vkomunikaci skolegy, zákazníky, dodavateli
  • Budete pomáhat Strategickému nákupu vybrat správného dodavatele
  • Komunikace s kolegy z nákupčího oddělení ve Španělsku
  • V neposlední řadě i reportování vedení společnosti

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Předchozí praxe v nákupu nutností
  • Zkušenost s vedením projektů
  • AJ komunikativní úrovni B2
  • Ovládání excelu na pokročilé úrovni
  • Zvládání stresu, dotahování věcí do konce
  • Komunikativnost na vyšší úrovni – schopnost práce v týmu (ale i sám), různé prezentace
  • Analytické myšlení

NABÍZÍME:
  • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí
  • podpora odborného růstu a vzdělávání
  • Benefitní program, např. výhodné mobilní tarify
  • Příspěvky na pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Pardubice
Odvětví práce: Nákup a sourcing
Pracovní pozice: Specialista Projektového nákupu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista Projektového nákupu ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Nákup a sourcing