Specialista pro tvorbu programů na CNC strojích - ranní směna

Plzeňský, Plzeň

Máte předchozí zkušenosti s naprogramováním CNC strojů? Využíval jste pro tvorbu některý z 3D modelů?

Pokud hledáte práci v Plzni, pouze na ranní směnu, pošlete nám svůj životopis.

POPIS POZICE:
  • tvorba a aktualizace CNC programů dle výrobního plánu
  • spolupráce s výrobou, technology nebo kvalitou
  • důležitý článek pro optimalizaci času a nákladů u CNC strojů
  • vypracování technické dokumentace
  • nastavení programů dle jednotlivých zakázek
  • kontrola prvního vyrobeného kusu
  • zlepšování výrobních procesů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • předchozí zkušenosti s tvorbou a psaní programů na CNC strojích

NABÍZÍME:
  • mzda dle zkušeností až 62 000 Kč
  • kvartální bonusy k fixnímu platu
  • odměny v podobě mimořádné prémie
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penziní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • důkladné zaškolení na pozici
  • jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době
  • práce na ranní směnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Specialista pro tvorbu programů na CNC strojích - ranní směna
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista pro tvorbu programů na CNC strojích - ranní směna ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Elektro a automatizace