SPECIALISTA PRO MEZINÁRODNÍ NÁKUP

Třebíč
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 27 000 Kč/měsíc

Kdo jsme:
Jsme česko-americká společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o. Jsme jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí. Samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.
Náplň práce:
o Budeš mít na starosti zajištění nákupu zboží od zahraničních dodavatelů.
o Budeš se starat o plánování a monitoring skladových zásob.
o Budeš zpracovávat analýzy a vytvářet přehledy.
o Povedeš agendu spojenou s dovozem (celní řízení, zajištění přeprav, atp.).
o Budeš jednat s dodavateli v angličtině
Očekáváme:
o Zaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup.
o Orientace v problematice importu a mezinárodní přepravy výhodou.
o Komunikační a organizační schopnosti.
o Znalost angličtiny písmem na komunikativní úrovni.
o Samostatnost, spolehlivost, loajalita.
o Počítačová gramotnost (MS Office - zejména Excel).
Na co je možné se těšit:
o Nabízíme zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
o Poskytneme zázemí rostoucí prosperující společnosti.
o Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy).
o Pracujeme v mladém, perspektivním kolektivu.
o Máme k dispozici podporu zkušených kolegů v ČR i USA, ochotných vždy pomoci.
o Možnost osobního růstu - získání profesních a odborných zkušeností.
o Stravenky, 20 dní dovolené.

První kontakt e-mailem.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: STRONG HAND EUROPE s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: SPECIALISTA PRO MEZINÁRODNÍ NÁKUP
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 8. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA PRO MEZINÁRODNÍ NÁKUP ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě STRONG HAND EUROPE s.r.o. ještě dnes.