Sociální pracovník/pracovnice - zástup za RD

Trutnov, Žacléř
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování (stravování na pracovišti s příspěvkem z FKSP)
    - Dovolená navíc (5 týdnů dovolené)
    - Jiné výhody (služební telefon)
  • Nabízená mzda: 27 430 - 40 110 Kč/měsíc

Náplň práce:
- poskytování služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v rozsahu definovaném vnitřními předpisy
- přímá práce s klienty, vedení klientské dokumentace a evidence výkonů
- průběžná evaluace/vyhodnocování potřeb klientů a naplňování jejich cílů
- úprava metodik a nabídky služeb dle průběžné evaluace a potřeb klientů
- zodpovědnost za kvalitu vedené služby
- účast na poradách širšího vedení organizace a plnění úkolů z toho vyplývající
- reprezentace služby a organizace navenek - spolupráce s návaznými službami a institucemi
- aktivní účast na odborných setkáních, pracovních skupinách apod.
- účast na vzdělávání

Požadujeme:
- minimálně VOŠ či VŠ vzdělání humanitního zaměření dle požadavků §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost při práci s cílovou skupinou
- orientaci v problematice práce s cílovou skupinou seniorů
- schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost
- časovou flexibilitu
- praxi z oblasti sociálních služeb či přímo s cílovou skupinou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci
- prostor pro uplatnění svých vizí pro rozvoj služby a organizace
- možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
- profesní podporu
- 5 týdnů dovolené
- služební telefon
- mzdu 27.430,- až 40.110,- (dle vzdělání a pracovních zkušeností)
- po uplynutí zkušební lhůty - osobní ohodnocení
- stravování na pracovišti s příspěvkem z FKSP

Místo a termín výkonu práce:
- Lampertice nebo Žacléř
- předpokládaný nástup - na základě domluvy

Mapa umístění pracoviště:
Firma: Rýchorské domovy sociální péče, příspěvková organizace
Lokalita: Žacléř
Pracovní pozice: Sociální pracovník/pracovnice - zástup za RD
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 430 Kč - 40 110 Kč
Nabídka přidána: 21. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Žacléř - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sociální pracovník/pracovnice - zástup za RD ve městě Žacléř? Pošlete svůj životopis firmě Rýchorské domovy sociální péče, příspěvková organizace ještě dnes.