Sociální pracovník/pracovnice - 5 týdnů dovolené

Tábor

O nás

Jsme nezisková organizace s 25 letou historií. Poskytujeme psychosociální služby pro rodiny s dětmi v obtížných životních situacích, psychologické poradenství pro páry a rodiny a terapie pro dospělé a děti. Vedeme podpůrné vrstevnické skupiny pro děti a adolescenty. Vedeme dětskou skupinu pro děti od 18 měsíců do 4 let.

Náplň práce:

Charakteristika pozice:

  • vstupní telefonická komunikace s klienty – mapování potřeb, krizová intervence, objednávání konzultací u psychologů
  • zajištění denního provozu psychologické poradny
  • úzká spolupráce s týmem psychologů a terapeutů
  • vedení dokumentace včetně elektronického evidenčního systému klientů
  • komunikace se spolupracujícími institucemi – OSPOD, soud, školní psychologové, psychiatři, sociální služby
  • příprava a realizace podpůrných skupin, sdíleného rodičovství
  • příprava interdisciplinárních setkáních odborníků
  • sociální, psychologická i právní podpora rodin s ohroženými dětmi
  • poradenství pro rodiny s ohroženými dětmi do 18 let

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ – odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle  zák. 108 Sb.
  • Znalost zákona  o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb
  • zkušenost přímé práce s klienty, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • psychickou odolnost, flexibilitu
  • počítačovou gramotnost – min. MS Office
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • HPP 0,75 úvazku
  • Smysluplnou práci v přátelském a profesionálním týmu
  • Pravidelné vzdělávání, intervize, supervize, možnost studijního volna
  • Práci v organizaci s 25letou historií
  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: RC Radost o.p.s.
Lokalita: Tábor
Pracovní pozice: Sociální pracovník/pracovnice - 5 týdnů dovolené
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19.500 – 22.500 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tábor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sociální pracovník/pracovnice - 5 týdnů dovolené ve městě Tábor? Pošlete svůj životopis firmě RC Radost o.p.s. ještě dnes.