Směnový elektotrotechnik/směnová elektrotechnička

Svitavy, Linhartice
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 38 500 - 41 800 Kč/měsíc

POŽADUJEME:kKvalifikace zkušeného odborníka: SOU / SŠ vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik znalosti dle § 6 nařízení vlády č. 194/2022 Sb., praxe v oboru podmínkou, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, zájem o moderní technologie a průběžné sebevzdělávání, ochota pracovat v třísměnném provozu
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba elektrických prvků, instalace el. rozvodů, vedení záznamů o závadách a nedostatcích a jejich aktivní odstraňování, podpora provozu a řešení vzniklých problémů, ostatní údržbářské práce
NABÍZÍME: 7,5 hodinová pracovní doba, směnné příplatky ve výši 25 Kč/hod. za odpolední směnu a 40 Kč/hod. za noční směnu, 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na teambuildingové aktivity, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou,...)
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 8- 15.30 hod, Pá 8-14.30 hod)

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: REHAU Automotive, s.r.o.
Lokalita: Linhartice
Pracovní pozice: Směnový elektotrotechnik/směnová elektrotechnička
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38 500 Kč - 41 800 Kč
Nabídka přidána: 18. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Linhartice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Směnový elektotrotechnik/směnová elektrotechnička ve městě Linhartice? Pošlete svůj životopis firmě REHAU Automotive, s.r.o. ještě dnes.