Skladník Velemyšleves

Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Bitozeves, Bitozeves

O nás

FIEGE Group působí na českém logistickém trhu od roku 1994, zaměstnává takřka 300 zaměstnanců. Společnost spravuje přes 96.000 m² skladových ploch. FIEGE v České republice poskytuje své služby v různých odvětvích, například logistiku textilu a obuvi, industriální a výrobní logistiku, logistiku pneumatik a rychloobrátkového zboží.

Otevíráme nové logistické centrum v průmyslové zóně Triangle.

V červnu zahajujeme provoz v této pobočce, a proto hledáme kolegy do nově vznikajícího týmu. Jedná se o pozici SKLADNÍK/CE.

Chceš být součástí tohoto projektu? Pokud tvou odpovědí je ano, ozvi se, možná hledáme právě tebe.

Vnímáme, že práce skladníka je důležitá, různorodá a skládá se z několika aktivit.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka zboží (pneumatiky) z a do skladu jak ručně tak primárně retrakem
  • příprava expedic za pomoci skeneru
  • štítkování, zaskladnění a vyskladnění v souladu s platnými skladovými procesy
  • odpovědnost za správnost vychystání zboží ve skladu
  • odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek v souladu se skladovými procesy
  • dodržování závazných předpisů, pravidel a povinností v souladu s platnou legislativou a skladových procesů
  • inventury

Váš profil:

  • ukončené ZŠ vzdělání, výuční list výhodou
  • schopnost týmové práce
  • zkušenost s RETRAKEM je výhodou
  • znalost skladových procesů a principů fungování skladu
  • spolehlivost, pečlivost
  • vyhovuje vám dvousměnný provoz (ranní směna od 5:45 - do 14:00, odpolední směna od 14:00 – do 22:15)

Co nabízíme?

  • poctivé zaškolení do naší práce
  • bezpečné pracovní prostředí
  • stravenky v hodnotě 116 Kč, plně hrazené FIEGE (cca 2.400 Kč měsíčně)
  • příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1. roce)
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce
  • a mnoho dalšího

Nástup možný ihned se 14denním zaučením na pobočkách Bor u Tachova, Úžice.

Ubytovaní, doprava zajištěna.

Těšíme se na spolupráci! :-)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: FIEGE s.r.o.
Lokalita: Bitozeves
Pracovní pozice: Skladník Velemyšleves
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 34.000 – 36.000 Kč
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Bitozeves - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník Velemyšleves ve městě Bitozeves? Pošlete svůj životopis firmě FIEGE s.r.o. ještě dnes.