Skladník - Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která je celosvětovým výrobcem a dodavatelem dílů, komponentů a sestav pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.

Náplň práce:

* obsluha VZV

* manipulace s výrobky a jejich zaskladňování do vymezených prostorů

* příprava obalových materiálů na pracoviště

* zajištění bezproblémového vychystávání zboží

Požadujeme:

* zkušenosti a praxi na stejné pozici

* platný řidičský průkaz VZV

* ochotu pracovat ve třísměnném provozu

* zručnost a spolehlivost

* ochota učit se novým věcem a postupům

* odolnost vůči stresu

Nabízíme:

* práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

* stravenky Edenred ve výši 1800 Kč/měsíc - plně hrazené zaměstnavatelem

* náborový příspěvek 20 000 Kč

* příplatky za noční už od 18:00 hod

* 5 týdnů dovolené

* penzijní připojištění, věrnostní bonusy

* příspěvek na "čištění oděvů" ve výši 1800 Kč/měsíc

* příspěvek na doporučení kolegy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Skladník - Valašské Meziříčí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník - Valašské Meziříčí ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.