SERVISNÍ TECHNIK zemědělských strojů (Studénka)

Studénka

Společnost NAVOS FARM TECHNIC, dceřiná společnost NAVOS, a.s., je autorizovaným prodejcem a poskytovatelem servisu značek STEYR, AMAZONE SIP, TEHNOS, ZDT, Pichon a dalších značek na území Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Našim zákazníkům poskytujeme individuální přístup k řešení jejich potřeb a garantujeme spolehlivost a stabilní partnerství. Stěžejní značka STEYR patří do uskupení CNH, které je světovou jedničkou v produkci zemědělské techniky. NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. působí v rámci celé Moravy. Prodej a servis zemědělské techniky zajišťuje prostřednictvím svých servisních a prodejních středisek.

KOHO HLEDÁME:

  • Jste vyučen nebo máte praxi v oboru?
  • Zapálení pro práci a přirozená zručnost s citem pro mechaniku Vám nechybí?
  • Jste pečlivý a záleží Vám na výsledku Vaší práce?
  • Aktivně řídíte s řidičákem skupiny B a T?
  • Práce s počítačem Vám není cizí?
  • Chcete pracovat s prémiovými stroji a dělat něco, co má smysl?

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Provádět běžný servis i předprodejní kontrolu nových strojů.
  • Vést kompletní záznamy o provedených pracích.
  • Postarat se o záruční opravy, diagnostiku či opravu závad od zjištění problému až po vyhledání správného dílu.
  • A taky se budete neustále vzdělávat a posouvat dopředu.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

  • Pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na neurčitou.
  • Širokou oblast zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, podpora vzdělávání).
  • Organizujeme celoročně řadu společných akcí.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Detaily o pracovním místě:
Firma: NAVOS, a.s.
Lokalita: Studénka
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK zemědělských strojů (Studénka)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Studénka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK zemědělských strojů (Studénka) ve městě Studénka? Pošlete svůj životopis firmě NAVOS, a.s. ještě dnes.