Servisní technik / technik oživování jednoúčelových strojů

Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce:
- provádění servisních prací u zákazníka
- technická a servisní podpora u dodaných strojů
- vedení záznamů o provedených úkonech
- testování a oživování/zprovozňování strojů interně i u zákazníka
- nastavování a konfigurace použitých přístrojů a periferií
- úzká spolupráce s programátory a konstruktéry
- účast na zlepšování interních procesů na základě dosažených zkušeností
Požadujeme:
- VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství nebo elektro výhodou)
- zkušenosti v oblasti automatizace či jednoúčelových strojů výhodou
- schopnost porozumět funkcím strojů a linek
- schopnost programování průmyslových robotů a souvisejících periferií výhodou
- analytické a technické myšlení, všeobecný technický rozhled napříč obory
- týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- chuť neustále se učit novým věcem
- znalost AJ, ochota cestovat (řidičský průkaz B)
Nabízíme:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
- profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
- jazykové kurzy (AJ)
- příspěvek na stravování a dopravu
- 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu

První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: STROZA s.r.o.
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
Pracovní pozice: Servisní technik / technik oživování jednoúčelových strojů
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Rožnov pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik / technik oživování jednoúčelových strojů ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě STROZA s.r.o. ještě dnes.