Servisní technik

Říčany u Prahy, Říčany

Náplň práce

Největší a nejoblíbenější prodejce elektroerozivních obráběcích strojů v Česku a na Slovensku hledá SERVISNÍHO TECHNIKA.

V týmu několika kolegů se budete podílet na instalaci a uvedení strojů do provozu. V rámci uvedení stroje do provozu budete také školit obsluhu stroje. Součástí vaší práce se stane i vyřizování požadavků na servis strojů ke spokojenosti zákazníka.

Pozice je vhodná i pro domácí šikovné kutily.

Váš profil

Hledáme:

  • kolegu, který chce pracovat s novými technologiemi a podílet se na montáži, instalaci a servisu strojů pro elektroerozivní obrábění a frézek
  • kdo má znalost elektrotechniky, mechaniky a základní znalost strojírenství
  • člověka, který rád cestuje v rámci České republiky
  • řidiče s řidičským průkazem sk. B
  • spolupracovníka, který umí částečně komunikovat i v jiném jazyce (nejlépe angličtina)
  • dojezdovou vzádelenost na pobočku v Říčanech nemá delší než 50 km
Naše nabídka
  • Motivující ohodnocení dobré práce + prémiované výjezdy k zákazníkům
  • 13. i 14. plat dle výsledků společnosti
  • Služební automobil
  • Příspěvěk na stravování
  • Stabilní zaměstnání u největšího prodejce elektroerozívních strojů v Česku a na Slovensku
  • Kvalitní zaškolení a zvyšování kvalifikace
  • Trvalý pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv a mnoho různých volvočasových aktivit

Požadavky na uchazeče

Hledáme:

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Říčany
Odvětví práce: Elektrotechnika a údržba
Pracovní pozice: Servisní technik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Říčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik ve městě Říčany? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.