SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK špičkových strojů JENZ

Roztoky, okres Rakovník, Roztoky

O nás

Jsme Karlow-Karlshof a.s. - dlouholetá rodinná společnost s 25letou zkušeností na trhu. Zaměřujeme se mimo jiné na prodej a servis kvalitních lesních strojů JENZ, z jejichž řad obdržel štěpkovač ocenění Grand Prix na veletrhu Silva Regina.

Dále jsme prodejci rozmetadel HUFGARD, fréz AHWI, adaptérů WESTTECH či strojů značky TREFFLER.

Nyní přijmeme do svých řad nového kolegu či kolegyni na pozici servisní technik strojů na zpracování biomasy (profesionální drtiče a štěpkovače). Těšíme se na Vás!

Náplň práce:

  • Odborné servisní práce na prodávané technice
  • Diagnostika, provádění záručních a pozáručních oprav
  • Příprava nových strojů k prodeji
  • Spolupráce a komunikace s kolegy v servisu a aktivní účast při řešení nestandardních závad a problémů
  • Servisní výjezdy do terénu, podpora koncových zákazníků

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní zkušenost se servisem lesních, zemědělských nebo stavebních strojů, případně servisem jiných motorových vozidel.
  • Velkou výhodou by byla znalost hydraulických systémů, elektrotechniky nebo odborné strojní vzdělání.
  • Řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda úměrná vaším zkušenostem
  • Prostředí stabilní firmy a přátelský malý kolektiv
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní mobil
  • Podporu ze strany kolegů, možnost odborného růstu, školení u předního importéru JENZ
  • Pracovní doba PO – PÁ, jednosměnný provoz
  • Po zapracování možnost pružné pracovní doby

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě nám zašlete životopis skrze kontaktní formulář níže. Děkujeme!

Benefity

  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Karlow-Karlshof a.s.
Lokalita: Roztoky
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK špičkových strojů JENZ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Roztoky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK špičkových strojů JENZ ve městě Roztoky? Pošlete svůj životopis firmě Karlow-Karlshof a.s. ještě dnes.