Servisní Technik-Kolín-Absolventi-I Home Office-30./35.000,-

Kolín

O nás

V současné době hledám kandidáta na pracovní pozici s nástupem možným ihned dle domluvy s možností práce na hlavní pracovní poměr vhodnou pro absolventy:

SERVISNÍ TECHNIK - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY - KOLÍN - 30.-35.000CZK

  • VŠE VÁS ZAŠKOLÍME A NAUČÍME
  • VHODNÁ POZICE PRO ABSOLVENTY
  • PRÁCE POUZE NA 1 SMĚNU
  • MOŽNOST OBČASNÉ PRÁCE Z DOMOVA
  • ZÁZEMÍ STABILNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
  • ZAJÍMAVÁ A RŮZNORODÁ PRÁCE

Náplň práce:

  • Práce na servisních zakázkách
  • Řešení podnětů od zákazníků
  • Technická podpora zákazníkům
  • Servis a opravy bankovních automatů, osvětlení v tunelech, parkovacích systémů a rozvaděčů.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SOŠ/SŠ vzdělání s technickým zaměřením (ELEKTRO ČI PŘÍBUZNÝ OBOR, ABY SE DALA DODĚLAT VYHLÁŠKA 50)
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. (PŘÍPADNĚ MŮŽEME DOPLNIT)
  • Praxe v oboru na obdobné pozici výhodou.
  • Znalost AJ/NJ je výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti.
  • Možnost částečné práce z domova.
  • Samostatnou a tvůrčí práci.
  • Profesní růst a pravidelné vzdělávání.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Příjemný pracovní kolektiv.

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Jitka Poláková
Lokalita: Kolín
Pracovní pozice: Servisní Technik-Kolín-Absolventi-I Home Office-30./35.000,-
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 35.000 Kč
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní Technik-Kolín-Absolventi-I Home Office-30./35.000,- ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě Jitka Poláková ještě dnes.