SERVISNÍ TECHNIK HW/SW (30 tis., dovolená, po-pá)
Dukovany

Ovládáte PC na úrovni správce a hledáte stabilní práci s možností růstu? Do menší společnosti v Dukovanech hledáme IT posilu. Potřebujeme vyhlášku elektro 50/78 §5 nebo vzdělání, které ji umožňuje získat, výhodou jsou znalosti DB a OS Linux .

CO BUDETE DĚLAT?

  • Servisovat servery, technologické počítače, aktivní prvky počítačové sítě, databáze a SW aplikac
  • Spolupracovat při nových instalacích a spouštění do provozu
  • Časem školit techniky, prezentovat vnitrofiremní postupy/návody

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Nástupní plat ca. 30 tis. hrubého
  • Odměny, příplatky, prémie
  • Zázemí menší firmy s přátelskou a neformální atmosférou
  • Fajn kolegy, kteří vám se vším pomohou
  • Dovolenou navíc, sick days
  • Penzijko, stravování, odborné a jazykové vzdělávání
  • Práci jen 8 hodin/den PO až PÁ
  • Místo výkonu práce: Dukovany

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Okres Dukovany
Pracovní pozice SERVISNÍ TECHNIK HW/SW (30 tis., dovolená, po-pá)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 16. 9. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
nepožadujeme
Dukovany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK HW/SW (30 tis., dovolená, po-pá) ve městě Dukovany? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.
Dukovany - nejbližší úřady práce