Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Pracovník klientského servisu (m/ž)

Ivančice

Popis pozice
Vstupte do světa, kde odhodlání, komunikační talent a touha vyniknout jsou klíčové! Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovníka klientského servisu, který/á nám pomůže posunout naše pojišťovací služby na novou úroveň.

Co můžete očekávat u nás?

* Zaručené špičkové provize a roční finanční podpora ve výši 330.000,- Kč.
* Osobní rozvoj a školení v oblasti obchodu a managementu.
* Možnost být součástí nejrychleji rostoucí pojišťovny na trhu.
* Výhodné pojištění pro vás a vaši rodinu.
* Kariérní růst a pestrou škálu benefitů, od zahraniční dovolené po odměny a motivační programy.

Co bude součástí vašeho každodenního pracovního života?

* Poskytování klientského servisu s důrazem na komplexní péči a rychlé řešení potřeb.
* Řešení požadavků, revizí smluv a hlášení pojistných událostí.
* Stanete se odborníkem na potvrzování vinkulace a mnoho dalšího.

Co od vás očekáváme?

* Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem a reprezentovat úspěšnou firmu.
* Zájem o dlouhodobou spolupráci a zapojení se do našeho obchodního týmu.
* Ideálně praxi v oblasti pojišťovnictví, ale i ti, kteří začínají, jsou vítáni.
* Středoškolské vzdělání s maturitou.
* Znalost práce na PC, komunikační a organizační schopnosti.
* Schopnost řešit výzvy samostatně a flexibilně.
* Touhu neustále se učit a rozvíjet.
* Čistý trestní a insolvenční rejstřík, musíme trvat i na absenci exekucí.

Pokud hledáte novou výzvu a cítíte se připraveni stát se součástí našeho týmu odborníků, reagujte na tuto nabídku! Rádi s vámi probereme vše osobně nebo online, podle vašich preferencí. ?

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kooperativa
Lokalita: Ivančice
Pracovní pozice: Pracovník klientského servisu (m/ž)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    96 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ivančice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník klientského servisu (m/ž) ve městě Ivančice? Pošlete svůj životopis firmě Kooperativa ještě dnes.