Servisní elektro technik s vyhláškou §6

Moravskoslezský kraj

Náplň práce

Do stabilní české společnosti (která je na trhu již několik let) hledáme posilu na pozici servisnícho technika FVE. Těšit se můžete na zajímavé projekty, jistotu práce a zajímavou mzdu spolu s benefity společnosti.
  • servisy systémů FVE, záruční, pozáruční
  • technická podpora - zjištění závady systému na místě
  • jednání s technickou podporou našich dodavatelů
  • správa a evidence reklamací a její vyřizování
  • komunikace s klienty
  • komunikace s techniky
  • komunikace s investorem na místě
  • oživování a uváděn do provozu FVE
  • spouštění systémů po servisní výměně
  • Požadujeme

  • oprávnění 50 (250/2021 Sb. min. §6)
  • orientace v platné legislativě v oblasti energetických zařízení a technologie, FVE velkou výhodou
  • školení elektromontér FVE (26-014-H) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost
  • Nabízíme

  • mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook, telefon i k soukromým účelům
  • 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days
  • zaměstnanecké slevy
  • uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv
  • zázemí silné společnosti

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Moravskoslezský kraj
    Pracovní pozice: Servisní elektro technik s vyhláškou §6
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 7. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
      Jdu do toho!
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Moravskoslezský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní elektro technik s vyhláškou §6 ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.