Senior účetní - Boršov nad Vltavou

Velešín

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost s perspektivním výrobním programem hledáme nového kolegu/yni na pozici Senior účetní – Velešín

Náplň práce:

* Zajištění správného a včasného zaúčtování dokladů do účetnictví a dodržování termínů měsíční závěrky a požadovaných reportingů

* Dodržování stanovených pracovních postupů a postupování v souladu s platnou legislativou

* Revidování pracovních postupů souvisejících s výkonem práce a podávání návrhů na jejich zlepšení a zefektivnění

* Řádné plnění svěřených úkolů v rámci SSC a aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou.

* Upozorňování na potencionální rizika

Hlavní úkoly:

* Kontrola, zpracování a účtování přijatých faktur a vystavování faktur prodejních

* Účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, přecenění účtů, rezervy, inventarizace účtů)

* Účtování bankovních výpisů

* Účtování majetku a odpisů, sledování požadavků Capex

* Zpracování DPH, kontrolních hlášení, souhrnných hlášení a intrastatu ve spolupráci s kolegy na SSC

* Účtování mezd

* Zapojení do globálních finančních projektů

* Aktivní spolupráce při účetních závěrkách, auditu a jiných kontrolách úřady

Požadujeme:

* Min. středoškolské vzdělání s maturitou zaměřené na finance a účetnictví

* Praxi na pozici účetní min. 4 roky

* Uživatelská znalost MS Office, zejména Excel, Teams

* ŘP sk. B

* Výhodou znalost ERP MS Dynamics Navision

* Anglický jazyk na úrovni A2

* Aktivní přístup, schopnost rychle se učit

* Zodpovědnost

* Orientaci na detail

* Spolehlivost, samostatnost

* Schopnost prácovat pod tlakem

* Komunikační schopnosti

* Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

* Zajímavé finanční ohodnocení

* 13. plat

* Bonusy dle odvedené práce

* Možnost práce z domova

* Příspěvek na stravování

* Příspěvek na penzijní připojištění

* 5 týdnů dovolené

* Místo výkonu práce: Boršov nad Vltavou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Velešín
Pracovní pozice: Senior účetní - Boršov nad Vltavou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Velešín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior účetní - Boršov nad Vltavou ve městě Velešín? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.