Senior nákupčí v projektovém týmu - nástupní mzda 65 000 Kč

Plzeňský, Plzeň

Jsi zkušený/zkušená nákupčí v oblasti strategického nákupu? Máš komunikativní angličtinu a rád/ráda by si ji v práci aktivně využíval?

Pokud hledáš novou výzvu a možnost získat zkušenosti v projektovém nákupu, tak hledáme právě tebe.

Staň se důležitým článkem projektového týmu v zastoupení nákupního oddělení. Stačí nám poslat tvůj životopis.

POPIS POZICE:
  • nákup příslušného materiálu v rámci nových projektů
  • hlavní zástupce oddělení nákupu na projektovém řízení
  • výběr dodavatelů - ČR i zahraničí
  • koordinace nákladů na projektu
  • sledování termínů dodávek materiálu
  • provádění změn a nápravných opatření při nedodržení dodacích termínů
  • dodržování rozpočtu materiálových nákladů
  • sledování průběhu reklamací
  • komunikace s dodavateli
  • služební cesty za dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA:
  • ukončené vzdělání nejlépe SŠ technického zaměření
  • předchozí zkušenost ve strategickém nákupu - alespoň 2 roky
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • ochota jezdit na služební cesty

NABÍZÍME:
  • nástupní mzda od 65 000 Kč
  • 13. plat
  • měsíční bonusy k výplatě
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na ŽP nebo penzijní připojištění
  • možnost využít závodního stravování (dotované)
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • důkladné zaškolení na pozici
  • flexibilní pracovní doba

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Nákup a sourcing
Pracovní pozice: Senior nákupčí v projektovém týmu - nástupní mzda 65 000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior nákupčí v projektovém týmu - nástupní mzda 65 000 Kč ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Nákup a sourcing