Rýsovač/ka

Olomoucký, Šternberk

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme šikovného Rýsovače.

POPIS POZICE:

- Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.

- Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.

- Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel pro provádění rýsovačských prací.

- Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, orýsování os v jednotlivých rovinách a roztečích.

- Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.

- Aktivní účast na identifikaci nedostatků ve výrobě a navrhování vhodných řešení.

- Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnostních standardů.

- Nedílnou součástí je práce s ERP systémem.

PROFIL KANDIDÁTA:

- Uchazeč se zkušenostmi jako zámečník, obráběč výhodou.

- Kandidát se schopností čtení technických výkresů.

- Jste precizní při plnění pracovních úkonů a máte týmového ducha.

NABÍZÍME:

- stravenky v hodnotě 100,- Kč

- 25 dnů dovolené

- měsíční prémie až do výše 15 %

- firemní stravování - bohatý výběr jídel

- vitamínové balíčky

- slevy na kulturní akce

- firemní akce pro naše zaměstnance

- příjemné pracovní prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Šternberk
Odvětví práce: Administrativa
Doprava a logistika
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Tvůrčí práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Rýsovač/ka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Šternberk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Rýsovač/ka ve městě Šternberk? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Šternberk - Administrativa