ŘIDIČ sk. B - paletové zboží

Holubice, okres Vyškov, Holubice

O nás

Jsme spolehlivý poskytovatel dopravních a logistických služeb od roku 2011, a mezi naše hlavní činnosti patří vnitrostátní distribuce, mezinárodní nákladní doprava a skladování.

Denně zajišťujeme pro naše partnery paletovou distribuci zejména v rámci ČR a částečně i Slovenska.

V mezinárodní dopravě jsme úzce zaměřeni na realizaci necelovozových zásilek z/do Beneluxu a německého Porúří. Pro významné partnery z ČR a Holandska zároveň zajišťujeme sběrnou linku mezi zmíněnými zeměmi.

Pro naplnění potřeb našich klientů slouží autopark vozidel od dodávek přes sóla do 12t s hydraulickými čely až po dvoupodlažní velkoobjemové soupravy (76EP, 24t, 120cbm).

Náplň práce:

  • Rozvoz a svoz paletového zboží (přibližně 4-8 míst)
  • Manipulace s paletovým vozíkem
  • Zajištění bezpečného a efektivního transportu zboží na určená místa
  • Dodržování platných předpisů silničního provozu a pravidel firmy
  • Pravidelná údržba a kontrola technického stavu vozidla
  • Komunikace s dispečery a zákazníky
  • Dodržování termínů a dodacích lhůt

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v řízení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost
  • Časová flexibilita
  • Čistý trestný rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Pravidelnou výplatu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Podpora dispečinku 24h denně
  • Vlastní servis a nový vozový park
  • Jízdy od pondělí do pátku s denními návraty

Detaily o pracovním místě:
Firma: CARGO CARE s.r.o.
Lokalita: Holubice
Pracovní pozice: ŘIDIČ sk. B - paletové zboží
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28.000 – 35.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Holubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ sk. B - paletové zboží ve městě Holubice? Pošlete svůj životopis firmě CARGO CARE s.r.o. ještě dnes.