Referent zaměstnávání vězněných osob

Stráž pod Ralskem

Věznice Stráž pod
Ralskem

Volné
pracovní místo – Referent zaměstnávání vězněných osob

Požadujeme

střední vzdělání s maturitní
zkouškou, bezúhonnost, administrativní zdatnost, znalost práce

na PC

Pracovní náplň

kontrola
výkonu práce skupiny odsouzených mužů ve výkonu trestu odnětí svobody

Nabízíme

perspektivní
a stabilní zaměstnání od 1. 7. 2024

zařazení
do 7. platové třídy

nástupní
plat v rozmezí od 24 680 Kč do 33 260 Kč v závislosti na délce započitatelné
praxe,

možnost
přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn

240 hodin (30 dnů dovolené) + 5 dnů indispozičního
volna

ubytovnu
pro zaměstnance v místě pracoviště

příspěvek
na spoření ve stáří, na závodní stravování, na rekreace, tištěné knihy, kulturu
a sport

bezplatné
využití posilovny a sauny

bezplatné
parkování v objektu zaměstnavatele

zvýhodněný
zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

zvýhodněné
nákupy v rámci VIP programu Datart

V případě
zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se
zpracováním osobních údajů.

Podrobné
informace sdělí zaměstnanci personálního oddělení, tel. 487 878 212,

Kontaktní
adresa:

Vězeňská
služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, personální oddělení, poštovní přihrádka
10, Máchova 260, PSČ 471 27 Stráž pod Ralskem

Detaily o pracovním místě:
Firma: Vězeňská služba České republiky
Lokalita: Stráž pod Ralskem
Pracovní pozice: Referent zaměstnávání vězněných osob
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 7. 2024
Nabízená mzda: 24 680 Kč - 33 260 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    75 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent zaměstnávání vězněných osob ve městě Stráž pod Ralskem? Pošlete svůj životopis firmě Vězeňská služba České republiky ještě dnes.