Referent oddělení mezinárodní ochrany

Brno-venkov, Zastávka
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 27 650 - 40 740 Kč/měsíc

První kontakt e-mailem.
Nabízená mzda spadá pod 12. platovou třídu, podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
Nástup možný k 1. 6. 2023 nebo dle dohody.

Náplň práce:
samostatné vedení správního řízení ve věci mezinárodní ochrany dle zákona č. 325/199 Sb., o azylu, ve znění pozdějších předpisů
• provádění úkonů správního řízení, vypracování podkladů pro rozhodování a návrhů rozhodnutí o žádostech o mezinárodní ochranu
• administrativní a evidenční činnosti spojené se správním řízením

Požadavky:
• bakalařské nebo magisterské studium, vhodné i pro absolvent
• způsobilost seznamovat s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené (po nástupu zajistí úřad)
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, evidenční programy)
• státní občanství ČR
• trestní a morální bezúhonost
• zvládání konfliktních a stresových situací

Další předpoklady:
• znalost anglického jazyka a dalšího jazyka
• všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení
• komunikační a organizační schopnosti
• schopnost týmové práce
• řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

Nástupní termín:
Nástup možný k 1. 6. 2024 nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou max. do 30. 8. 2025) se zkušební dobou 6 měsíců.

Povinné náležitosti přihlášky do přijímacího řízení řízení:
• strukturovaný životopis
• motivační dopis
• před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
• před nástupem výpis z RT ne starší třech měsíců

Zájemci o volné pracovní místo zasílejte nabídku společně se strukturovaným životopisem na emailovou adresu s předmětem "Přijímací řízení Zastávka" do 31. 5. 2024. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, zvýhodněné závodní stravování, FKSP, Vzdělávací kury, školení

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Ministerstvo vnitra ČR
Lokalita: Zastávka
Pracovní pozice: Referent oddělení mezinárodní ochrany
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 650 Kč - 40 740 Kč
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zastávka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent oddělení mezinárodní ochrany ve městě Zastávka? Pošlete svůj životopis firmě Ministerstvo vnitra ČR ještě dnes.