Referent obchodního oddělení

Lovosice

O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2008 a je stoprocentní dceřinou společností korejské společnosti KOS LTD., který je lídrem v odvětví výroby nerezového drátu a dodavatelem výrobků nejvyšší jakosti více jak 40 let.

Naše výrobky mají široké uplatnění v mnoha odvětvích od spotřebního sortimentu přes automobilový průmysl až po zdravotnictví, ale naším hlavním produktem zůstává pružinový drát.

Náplň práce:

  • zadávání objednávek do systému
  • kontrola termínu doručení zboží k zákazníkovi
  • zajišťování přepravy zboží
  • komunikace s obchodními zástupci a kolegy napříč celou firmou
  •  vytváření faktur a přepravních listů

Co od Vás očekáváme:

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • flexibilitu a dobré komunikační schopnosti, vše ostatní se u nás naučíte

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Stravování na pracovišti zcela zdarma
  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce, sick days
  • Edenred benefit card s pravidelným měsíčním příspěvkem + čtvrtletním příspěvkem za splněný pracovní fond
  • Kurzy AJ zdarma
  • Firemní posilovna se vstupem zdarma
  • Vánoční a letní bonusy

Pro zařezení do výběrové řízení prosím zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

První smlouva na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté změna na neurčito.

Těšíme se na Vás!

Detaily o pracovním místě:
Firma: KOS WIRE EUROPE s.r.o.
Lokalita: Lovosice
Pracovní pozice: Referent obchodního oddělení
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27.000 – 30.000 Kč
Nabídka přidána: 27. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Lovosice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent obchodního oddělení ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě KOS WIRE EUROPE s.r.o. ještě dnes.