Referent/ka obchodního oddělení

Jeneč

O nás

Zahraniční spedičně logistická firma hledá spolupracovníky/spolupracovnice na pozici Referent/ka obchodního oddělení.

Náplň práce:

Máte prozákaznický přístup a rádi komunikujete s lidmi? Pak je pro vás pozice v obchodním oddělení ta pravá, bude vás čekat aktivní provolávání zákazníků i zpracování cenových nabídek nebo vyřizování zákaznických požadavků. Kromě našich zákazníků budete denně v kontaktu i s kolegy z provozních oddělení, vedle toho i s našimi obchodními zástupci, pro které budete nepostradatelnou podporou.

Co od Vás očekáváme:

  • Pokud máte podobnou zkušenost z předchozích zaměstnání- rádi ji uvítáme,
  • máte prozákaznický přístup a rádi komunikujete s lidmi,
  • němčina nebo angličtina se bude hodit, bude to pro vás velká výhoda např. při komunikaci se zahraničními pobočkami, které ale není mnoho.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v týmu zkušených a fantastických spolupracovníků,
  • příjemné pracovní prostředí s kulturou rodinné firmy,
  • podpořená zajímavými benefity i přístupem,
  • spravedlivé ohodnocení, podpořené prémiovým systémem.
  • přesvědčte se sami na webových stránkách logistikasrdcem.com

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.
Lokalita: Jeneč
Pracovní pozice: Referent/ka obchodního oddělení
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jeneč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/ka obchodního oddělení ve městě Jeneč? Pošlete svůj životopis firmě GEBRÜDER WEISS spol. s r.o. ještě dnes.