RECEPČNÍ - zÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ - VYSOČINA

Třešť

Středisko společných činností AV ČR, vypisuje výběrové řízení na pozici:

RECEPČNÍ – ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

Hledáme nového člena do našeho týmu hotelové recepce, který zajistí její profesionální chod a také nezapomenutelný zážitek z pobytu pro naše hosty.

Pokud máte výborné komunikační dovednosti a smysl pro detail, můžete být právě vy tím, koho hledáme. Vítáme i absolventy, se kterými se rádi podělíme o své zkušenosti.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zajištění chodu recepce, denní i noční směny
  • Bezchybný check-in a check-out, vyúčtování služeb
  • Zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
  • Vyřizování telefonních dotazů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům
  • Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě
Jak si představujeme nového kolegu:

  • SŠ/VŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventy
  • Znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ostatních cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Režim krátký/dlouhý týden
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení
  • Stálá mzda + 5% odměny; příplatky, zázemí stabilní instituce
  • +3 500 Kč ke mzdě na stravenkové kartě
  • Benefity v rámci hotelové sítě (speciální ceny na produkty a ubytování)
  • Vzdělávání – kurzy, jazyky, školy
  • Péče o děti – příspěvky na zájmovou činnost, rekreace a tábory
  • Multisport karta

Férové jednání se zaměstnanci

Nástup je možný dle dohody.

Zašlete nám prosím stručný životopis v češtině.

Těšíme se na spolupráci.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
Lokalita: Třešť
Pracovní pozice: RECEPČNÍ - zÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ - VYSOČINA
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: 1. 6. 2024
Nabízená mzda: 23 000 Kč - 30 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    96 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Třešť - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici RECEPČNÍ - zÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ - VYSOČINA ve městě Třešť? Pošlete svůj životopis firmě Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. ještě dnes.