Recepční & Office Manager s AJ - Praha 1 - 40K

Hlavní město Praha, Praha

Lokalita: Praha 1
Pracovní doba: 9:00 - 18:00
Plat: 35,000 - 40,000 CZK měsíčně
Jazyky: Mluvená čeština a angličtina

Hledáme dynamického a organizovaného recepčního a office managera, který se připojí k našemu týmu v centru Prahy. Tato role je klíčová pro zajištění hladkého denního provozu a poskytování výjimečné administrativní podpory.

POPIS POZICE:

Hlavní Zodpovědnosti:

  • Profesionální a přátelské přivítání a asistence návštěvníkům.
  • Odpovídání a přesměrování telefonních hovorů, správa korespondence.
  • Udržování zásob kancelářských potřeb a objednávání, když je to nutné.
  • Koordinace schůzek, termínů a cestovních plánů.
  • Správa a organizace kancelářských souborů a záznamů.
  • Asistence při přípravě zpráv a prezentací.
  • Dohled nad údržbou kanceláře a komunikace s poskytovateli služeb.
  • Podpora HR a dalších oddělení s administrativními úkoly dle potřeby.

PROFIL KANDIDÁTA:

Kvalifikace:

  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny (mluvené i psané).
  • Předchozí zkušenost na pozici recepční nebo office managera je výhodou.
  • Silné organizační a multitaskingové schopnosti.
  • Výborné komunikační a mezilidské dovednosti.
  • Znalost MS Office
  • Důraz na detail a proaktivní přístup k řešení problémů.
  • Schopnost zacházet s důvěrnými informacemi s integrito

NABÍZÍME:
  • Konkurenční plat v rozmezí 35,000 až 40,000 CZK měsíčně.
  • Přátelské a spolupracující pracovní prostředí.
  • Možnost pracovat v atraktivní lokalitě v Praze 1.
  • Příležitosti pro profesní rozvoj a růst.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Recepční & Office Manager s AJ - Praha 1 - 40K
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční & Office Manager s AJ - Praha 1 - 40K ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativa