PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA

Liberec
  • Směnnost: Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní (nebo)
    - Němčina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 36 000 - 39 000 Kč/měsíc

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ, vhodné i pro zkušené servírka/číšníky, kteří se nebojí kariérního růstu
- Zkušenost s gastronomií
- Znalost práce na PC
- Znalost cizího jazyka NJ/AJ
- Flexibilní, komunikativní
NÁPLŇ PRÁCE:
- plánování směn, kontrola evidence docházky a pracovní doby
- dohled nad dodržováním pracovních postupů, úkolů v oblasti gastronomie, obsluhy
- spolupráce při konání společenských a obchodních událostí a personální zajištění, kontrola zásobování apod.
- spolupráce s šéfkuchařem
- administrativní podpora provozu-reklamace, vyúčtování apod.
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Směny: krátký/dlouhý týden
- Nástup: ihned
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity
- Mzdové podmínky Kč 36.000,00 - 39.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail -

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: CENTRUM BABYLON, a.s.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 36 000 Kč - 39 000 Kč
Nabídka přidána: 31. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě CENTRUM BABYLON, a.s. ještě dnes.