Obchodní manažer

Liberec

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti svářecí techniky a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer – Liberec

NÁPLŇ PRÁCE:

• Plnění požadavků zadaných vedoucím korporátního systému

• Aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků

• Návštěvy zákazníků v přiděleném regionu

• Udržování nadstandartních znalostí o vlastnostech a funkcích přidělených produktů

• Zodpovědnost za komunikaci s dodavately a vyjednávání obchodních podmínek

• Tvorba cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby

• Získávání informací o produktech a předávání informací v rámci oddělní

• Reportování a pravidelné schůzky s dodavateli

POŽADUJEME:

• Zkušenosti z oblasti obchodu s technickými komoditami podmínkou

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

• Znalost anglického jazyka na úrovní B2 podmínkou

• ŘP skupiny B, aktivní řidič

• Pokročilá znalost MS

• Samostatnost, zodpovědnost

• Znalost standardů v průmyslovém svařování výhodou

• Reprezentativní vystupování, analytické myšlení, obchodní dovednosti

NABÍZÍME:

• Perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu

• Motivující příjem

• Možnost odborného rozvoje

• Sick days, příspěvek na stravování

V případě zájmu nám zašlete Vaše CV, my Vás kontaktujeme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Obchodní manažer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.