Projektový inženýr

Plzeňský, Janovice nad Úhlavou

Máte předchozí zkušenosti s organizací a vedením projektu od začátku až po spuštění nových produktů do výroby?

Připojte se k nám! Staňte se novým členem projektového týmu. Stačí nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE:
  • koordinace jednotlivých činnosti v rámci projektu
  • spolupráce s technickým oddělením
  • komunikace se zákazníky
  • podílení se na zlepšování výrobních procesů
  • příprava projektové dokumentace
  • řízení změn projektu - např. náklady, kvalita
  • práce v malém týmu

PROFIL KANDIDÁTA:
  • předchozí zkušenost v projektovém řízení
  • předchozí zkušenost ideálně z výroby ( plasty, strojírenství, automotive)
  • angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

NABÍZÍME:
  • mzda 60 000 - 70 000 Kč
  • mimořádné odměny (mesíční/roční)
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době
  • flexibilní pracovní doba
  • po zaučení dle domluvy občasný homeoffice

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Janovice nad Úhlavou
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Vyšší management
Pracovní pozice: Projektový inženýr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Janovice nad Úhlavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový inženýr ve městě Janovice nad Úhlavou? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Janovice nad Úhlavou - Výroba a vývoj