Projektant

Plzeň

Co Vás čeká:

    - zajišťování zpracování projektové dokumentace liniových staveb

    - návrhy a projednávání technických řešení a postupů zadaných projektů

    - spolupráce s jednotlivými pracovníky střediska projekce

    - po dobu zaškolení bude práce prováděna pod dohledem vedoucího projektanta

Co od Vás čekáme my:

    - úplné SŠ/VŠ vzdělání

    - znalost práce na PC - MS Office, v MicroStation (Bentley), popř. AutoCad či jiný grafický editor

    - dobré organizační a komunikační schopnosti

    - preciznost a odpovědný přístup k práci

    - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

  Co můžete očekávat Vy:

    - perspektivu osobního a profesního rozvoje v projekčním týmu

    - osobní ohodnocení v závislosti na odevzdaných projektech

     - kvalitní zaškolení

    -  pracovní smlouvu na 1 rok (po zapracování na neurčito), též je možná i externí spolupráce s OSVČ

    - nástup možný hned

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Firemní akce
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: SUPTel a.s.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Projektant
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26000-40000 Kč
Nabídka přidána: 5. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě SUPTel a.s. ještě dnes.