PROJEKTANT/ARCHITEKT(M/Ž)

Praha

Pro našeho klienta, společnost, s dlouholetou historií s kancelářemi v těsné blízkosti metra Hradčanská, projektující pozemní stavby od staveb občanské vybavenosti, především školy, bytové domy až po velké polyfunkční komplexy i celé developerské projekty.

Máte zájem pracovat v týmu na různorodých projektech? Chcete získat praxi a stát se HIPem?

Potom hledáme Vás do rozšiřujícího se týmu na pozici Projektant/Architekt.

Náplň práce:

  • Práce na projektech všech fází od přípravy zakázky až po spoluúčast při realizaci
  • Práce na zajímavých projektech různých druhů – rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, polyfunkční komplexy, budovy občanské vybavenosti (mateřské školky, školy, sportovní centra či knihovny...)
  • Vedení či spolupráce na projektu
  • Koordinace profesí a komunikace se specialisty
  • Komunikace s investory

Požadujeme:

  • Vysokoškolské, případně ukončené středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví nebo architektura
  • Znalost programů typu AutoCAD, MS Office
  • Výhodou znalost REVITu
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Pozitivní přístup a zájem o obor
  • Zkušenost v oboru výhodou, nikoliv podmínkou – vhodné též pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci na HPP/DPP/IČO
  • Individuální ohodnocení a možnost 13. platu
  • Osobní přístup
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Smysluplnou činnost na zajímavých projektech
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Prostor pro uplatnění znalostí
  • Výborná dopravní dostupnost MHD (stanice metra Hradčanská) vč. regionální dopravy
  • Skvělý tým zkušených kolegů
  • Místo výkonu práce Praha 6 - Hradčany

Benefity

  • 13. plat
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PROJEKTANT/ARCHITEKT(M/Ž)
Směnnost práce Plný úvazek, IČO, Dohoda o pro
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJEKTANT/ARCHITEKT(M/Ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.